Stor Garaj Kapısı

Stor Garaj Kapısı

Yıllardır kullanılan garaj kapıları, garaj koruma görevinin yanında, artık estetik görünümü de dikkate alınarak kullanılmaya başlamıştır. Önceleri manüel olarak kullanılan garaj kapıları, artık uzaktan kumanda ile otomatik bir şekilde de kullanılabilmektedir. Otomatik olarak kullanılan stor garaj kapısı sistemleri pratik, estetik görünümlü ve kalitelidir. Şirketimiz bu konuda, müşterilerine en iyi stor garaj kapılarını sunmakta ve yüksek kalite ile memnuniyet sağlamaktadır.

Kullanım Alanları

Stor garaj kapısı evinizden, işyerinize kadar pek çok alanda kullanılabilen sistemlerdir. Garajının güvenliği ile birlikte dekoratif ve şık bir görünüm elde etmek isteyen herkes, bu pratik sistemi kullanabilir. Böylece hem kullanım kolaylığı açısından hem de güzel görünüm açısında en iyiyi elde etmiş olursunuz.

Teknik Detaylar

Stor garaj kapıları, alüminyum panellerden oluşmakla birlikte, kapılarda polüteran dolgulu ya da alüminyum lameller kullanılabilmektedir. Yine bahsettiğimiz lameller, 18, 20, 25, 30 ya da 35 santimetre çaplı rulolar olarak çalışır. Böylece uygulamanın yapıldığı mekânda yer israfı da önlenmiş olur. Bahsettiğimiz rulo hem dıştan, hem de içten, tavana gizlenecek şekilde uygulanabilir. Stor garaj kapısı elektrikle motorlar sayesinde çalışmakta ve yine bu motor sistemi ile kapı kolayca kilitlenebilmektedir. Kapının içinde hareket ettiği raylar, lastik ve benzeri yapılarla desteklenir. Böylece hareket esnasında, sessiz bir çalışma sağlanmış olur. Kapının alt kısmına etek profili takılır ve yine bu profilin lastiği, mekâna toz girişini engelleyerek, garaj kapısı aşağıya inerken de gürültüsüz bir iniş sağlar. Kapının hareket etmesi için gerekli olan enerjinin sağlanamadığı durumlarda ise, manüel olarak veya redaktör ile kapının hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Kapının zorlama ile açılmak istenmesi durumunda ise, bu durum orijinal askı kilitleri vasıtasıyla engellenir ve böylece garajınızda tam güvenlik sağlanmış olur.

Model Seçenekleri

Firmamız, stor garaj kapılarını tercih eden müşterilerimize, çok çeşitli model ve renklerde hizmet vermektedir. Hizmetinize sunduğumuz birbirinden farklı ve kaliteli stor garaj kapılarından istediğinizi seçerek, hem istediğiniz güvenliği sağlar, hem de kullandığınız mekânı tamamlayacak şık ve estetik bir görüntüye sahip olmuş olursunuz.

imgres

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir